Hakkımızda

FiloMak Dolum Makinaları

20 yılı aşkın tecrübe ile İstanbul'da dolum, kapak kapatma ve etiketleme makineleri üretimi ile birlikte birçok tamamlayıcı ekipmanın da imalatını yapan Filomak Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. yurtiçinde ve yurtdışında bilinen ve güvenilir bir firma olarak makine sektörüne ve Türk Sanayisine hizmetine her geçen gün yeni kazanımlar edinerek 50'yi aşkın ülkeye ihracat yapmanın gururu ve daha fazlasını yapabileceğine olan inancı ve şevkiyle emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Dolum Makinası: Gıda, Kimya, Kozmetik, Süt, Boya, kısacası akla gelebilecek tüm sanayilere yönelik olarak manuel, yarı-otomatik ve tam otomatik dolum makinaları üretmekteyiz.Makinalarımız ile dolumunu yapabileceğiniz ürünlerden bazıları: Bal, tahin, pekmez, salça, ketçap, mayonez, acıka, sos, sıvı yağ, ayçiçek yağı, zeytin yağı, çikolalatalı fındık kreması, fıstık ezmesi, macun, reçel, sirke, şalgam suyu, nar ekşisi, limon suyu, deterjan, çamaşır suyu, temizlik ürünleri, tuz ruhu, asit, dezenfektan, sıvı sabun, bulaşık deterjanı, şampuan, duş jeli, krem, losyon, oje, aseton, boya, solvent, tiner, motor yağı, antifriz, antifrizli cam suyu, vb... tüm sıvı ve kıvamlı ürünler....

Kapak Kapatma Makinası: Cam veya plastik şişe, kavanoz, kova, teneke, vb.. tüm ambalajların vidalı, çakma, metal, alüminyum sıvama kapaklarını kapatabilen manuel, yarı-otomatik ve tam otomatik kapak kapatma makinaları üretmekteyiz.

Etiketleme Makinası: Sıvı dolum hatlarının sonunda ambalaj tipine göre çevresel, üst yüzey, alt yüzey, tek yüz ve çift yüz etiketleme yapabilen otomatik etiketleme makinaları üretmekteyiz.

Aksesuarlar: Dolum hatlarını veya yarı otomatik ekipmanları tamamlamak mahiyetinde veya tek başına kullanabilecek şekilde konveyör bantlar, toplama tepsileri, sleeve etiket tünelleri, kapak emniyet tünelleri, kapak dizme üniteleri, vb.. ekipmanların üretimini yapmaktayız.