HAKKIMIZDA

  26 yılı aşkın endüstriyel tecrübemiz sayesinde, müşterilerimizin dünya çapındaki makine ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmekten gurur duyuyoruz.


  FiloMak, 1996 yılında saatte 3.500 adet kapasiteli endüstriyel otomatik dolum makinası ve otomatik kapak kapatma makinası üretimine girmiştir. Firmamız bugün 70 ülkede 1200'den fazla makine ile faaliyet göstermektedir. 27 yılı aşan sektörel tecrübemizle, gücümüzün dünya çapındaki müşteri tabanımızdan güvenerek geldiğini ifade etmekten gurur duyuyoruz. 2003 yılından itibaren firmamız standart makine üretim portföyüne otomatik etiketleme makinelerini de eklemiştir. Sıvı ve yarı sıvı ürünlerin dolumu, sızdırmazlığı, etiketlenmesi ve izlenebilirliği konusunda tanınmış lider bir üretici haline gelmiştir. Mevcut standart ürün yelpazemiz, herhangi bir müşterinin en karmaşık gereksinimlerini karşılayabilen, saatte 3.000-3.500 adete kadar paketleme yapabilen dolum makineleri, kapak kapatma makineleri ve etiketleme makinelerini içermektedir. Her makine modüler ve genişletilebilir olacak şekilde tasarlanabilir ve tüm bileşenlere erişilebilir, bu da kullanımlarını ve değiştirmelerini kolaylaştırır.


  FiloMak olarak gelişmiş dolum makinelerimiz, kapak kapatma makinelerimiz ve etiketleme teknolojimiz, uzman kadromuz sayesinde müşterilerimize özel çözümler talep etmeye her zaman hazır olup müşterilerimizin katkılarıyla her geçen gün geliştiriyoruz. En gelişmiş, yüksek performanslı makineleri inşa etmek deneyim, organizasyon, beceri, ayrıntılara dikkat ve mühendislik tutkusu gerektirir.

Teklif Al
Siteyi kullanmaya devam ederek, çerez politikalarını kabul etmiş sayılırsınız. Çerez Politikaları için tıklayınız. Kapat